טיפול בחרדות מבוגרים

החרדה היא מנת חלקם של אנשים רבים. מחקרים מעידים כי כל אדם שני, חווה לפחות התקף חרדה אחד במהלך חייו.

חרדה מופיעה אצל גברים ונשים כאחד ואינה מבחינה בין גיל, רמת השכלה או כל מאפיין אחר. הסובלים מהתקפי חרדה חשים חסרי אונים ומתמודדים עם קושי רב בחייהם.

לעיתים יופיעו התקפי חרדה בסמוך למשבר, אובדן, תאונה או התמודדות עם מחלה וכדומה. במקרים אחרים החרדה תופיע בעת שינוי משמעותי בחיים כמו נישואין, לידה, קריירה ועוד.

טיפול בהתקפי חרדה בשיטת הטיפול של אלה רבין – שלושה מוחות

שיטת הטיפול שפיתחתי נותנת מענה יעיל וממוקד ולפתרון החרדה ותסמיניה.
המודל החדשני, מאתר ומטפל במקור החרדה בתת המודע, ונותן פתרון

ליעוץ ראשוני ללא עלות


מהי חרדה?

פחד וחרדה זה לא אותו הדבר. פחד למעשה הוא מנגנון טבעי של גופנו אשר משמש כהגנה מסכנות או מאיומים ריאליים שונים.
באמצעות מנגנון זה אנו דרוכים ונמצאים במצב שבו אנחנו מוכנים לפעול במהירות.

בניגוד לפחד, חרדה היא עיוות של מנגנון הפחד בעולם המודרני. מקורה של החרדה מצוי באירוע מן העבר שחוסם את הפתרון הישרדותי טבעי ובכך מעורר בתת מודע שלו תחושה של סכנה לחיים, גם אם בפועל לא הייתה סכנת חיים של ממש.

חרדה מלווה בתסמינים גופניים זהים לאלה שיופיעו בעת סכנה ממשית. קצב הלב מואץ, קוצר נשימה, יובש בפה, בחילה, סחרחורת, חיוורון, בלבול, ערפול חושים ותחושת עילפון.

הליך הטיפול בשיטת אלה רבין – שלושה מוחות

הליווי השוטף

טיפול בשיטת אלה רבין – שלושה מוחות, מתבצע על פני תקופת זמן של כשלושה חודשים. כמות המפגשים נקבעת כבר בשלב האבחון אך תדירות הפגישות נקבעת בהתאמה אישית בהתאם לחוויות השוטפות של המטופל, הטריגרים שמפעילים אותו, רמת העומק שהצלחנו להגיע אליה במהלך הטיפול וכדומה. בין המפגשים אני זמינה לשאלות, שיתופים והתלבטויות בווצאפ ובמידת הצורך תתבצע גם שיחה טלפונית. תדירות המפגשים מתקיימת בהתאמה, בפער של בין שבוע לשלושה שבועות.

מפגשי הטיפול

במהלך הטיפול שוכב המטופל עם עיניים עצומות ומתבצעת שיחה עמוקה אל מול תת המודע. המטופל נמצא בשליטה מלאה וזוכר את מהלך השיחה והדברים העמוקים שמתגלים בה. במפגשים נטייל אחורה בזמן ונאתר טריגרים רגשיים שנצרבו בעבר ונתקן אותם על ידי שינוי התסריט באותה הסיטואציה, ביחד נקבע עבורך מציאות חדשה ומיטבית שתהיה בטוחה עבורך. בסוף כל מפגש תוכל לחוש בתחושת הקלה שתצטבר עם התקדמות הטיפול.

שלב האבחון

במהלך האבחון אלמד להכיר אותך, באמצעות שאלות יסודיות על מהלך חייך. באמצעות האבחון נגלה את המוקשים, הסיפורים מהעבר, התפיסות והאמונות שהשתרשו ומאתגרים אותך לחיות חיים מלאים ומספקים כיום. בסיום מפגש האבחון כבר תוכל לדעת מה מקור הבעיה ומה התוכנית שנדרשת לטפל בה מהשורש. פגישת אבחון נמשכת כשעתיים.

סיכום – בשלב הסיכום אנחנו נבדוק יחד מאיפה יצאנו לדרך ומה השגנו בתהליך הטיפול. אנחנו נקבע את המצב החדש כך שיוכל לתמוך בך בחייך מבלי שתצטרך להמשיך ולהיות תלוי במטפלים רגשיים בהמשך. לשלב הסיכום יש משמעות חשובה של הבנת התהליך ויישום של תובנות החדשות. זה מרגיש כמו לקבל את המפתחות לבית החדש שלך בו איכות החיים שלך משופרת וראויה עבורך

מעל 90% הצלחה

אפקטיבי

U

ממוקד

}

קצר

בקשה להחזר כספי נשלחה

× איך אפשר לעזור?